.

Zapraszamy na konsultacje

Z uwagą wsłuchamy się w Państwa potrzeby i zaproponujemy optymalne dla Państwa rozwiązania prawne.

Referencje i Certyfikaty

Jesteśmy rekomendowani w międzynarodowych rankingach dla kancelarii prawnych, w tym Chambers Europe od 2008 r. na pozycjach wiodących w obszarze prawa telekomunikacyjnego, mediów, technologii i ochrony danych osobowych, w rankingu Best Lawyers w obszarze telekomunikacji, ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych oraz polskim rankingu Polityka Insight w obszarze ochrony danych osobowych.

Poniżej przedstawiamy wybrane referencje i wyróżnienia w zakresie prawa telekomunikacyjnego, mediów i nowych technologii oraz ochrony danych osobowych otrzymane przez prawników naszej Kancelarii.

“Ten uznany zespół jest wyróżniany za swoje doświadczenie w kwestiach regulacyjnych na rynku TMT, zwłaszcza  w sprawach dotyczących firm telekomunikacyjnych.

Respondenci mówią: «Ten zespół jest zawsze dostępny i posiada bardzo dużą wiedzę na temat prawa telekomunikacyjnego. Prawnicy ci są szczególnie silni w sprawach sądowych.”

Chambers Europe 2013

Polska, Telekomunikacja, Media i Technologie

„Andrzej Krasuski awansuje w tegorocznym rankingu dzięki wielu pochwałom klientów i innych prawników na rynku. Jeden z respondentów z zachwytem opisał go jako «pozytywnie nastawionego i otwartego» praktyka o wszechstronnej wiedzy.”

Chambers Europe 2013

Polska, Telekomunikacja, Media i Technologie

“Dr Andrzej Krasuski został wyróżniony w gronie najlepszych (Band 1) prawników specjalizujących się w zakresie prawa ochrony danych osobowych.”

Chambers Europe 2013

Polska, Ochrona Danych Osobowych

Aktualności

Zapraszamy do współpracy

error: Content is protected !!