Co nas wyróżnia?

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Krasuski TEL-LEX

1

Wiedza, doświadczenie, pasja oraz zdolność oferowania kompleksowych usług o najwyższych standardach

2

Jasne zasady współpracy z naszymi Klientami, oparte na procedurach wypracowanych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

3

Satysfakcja Klientów, którzy od lat współpracują z naszą Kancelarią

dr hab. Andrzej Krasuski, Prof. UJD, radca prawny

Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę prawną, uwzględniającą optymalne rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb biznesowych naszych Klientów.

Działalność Kancelarii skupia się na następujących praktykach:

  • Praktyka komunikacji elektronicznej, mediów i nowych technologii
  • Praktyka ochrony danych osobowych
  • Praktyka zamówień publicznych
  • Praktyka pozyskiwania środków unijnych
  • Praktyka ds. własności intelektualnej, umów IT i outsourcingu
  • Praktyka prawa handlowego i prawa cywilnego
  • Praktyka ds. rozwiązywania sporów

Jesteśmy wyróżniani przez polskie i międzynarodowe wydawnictwa branżowe oraz pozycjonowani na czołowych pozycjach w rankingach za nasze osiągnięcia w doradztwie prawnym na rzecz naszych Klientów.

Działamy jako doradcy w organizacjach zrzeszających przedsiębiorców. Ponadto uczestniczymy regularnie w charakterze prelegentów na konferencjach i seminariach. Sami też prowadzimy warsztaty z zakresu prawa dla przedsiębiorców. Pozwala nam to na bieżąco poznawać problemy praktyczne przedsiębiorców i dzielić się z przedsiębiorcami naszym doświadczeniem.

Opinie o Kancelarii

Jesteśmy rekomendowani w międzynarodowych rankingach dla kancelarii prawnych, w tym Chambers Europe od 2008 r. na pozycjach wiodących w obszarze prawa telekomunikacyjnego, mediów, technologii i ochrony danych osobowych, w rankingu Best Lawyers w obszarze telekomunikacji, ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych oraz polskim rankingu Polityka Insight w obszarze ochrony danych osobowych.

Poniżej przedstawiamy wybrane referencje i wyróżnienia w zakresie prawa telekomunikacyjnego, mediów i nowych technologii oraz ochrony danych osobowych otrzymane przez prawników naszej Kancelarii.

“Ten uznany zespół jest wyróżniany za swoje doświadczenie w kwestiach regulacyjnych na rynku TMT, zwłaszcza  w sprawach dotyczących firm telekomunikacyjnych.

Respondenci mówią: «Ten zespół jest zawsze dostępny i posiada bardzo dużą wiedzę na temat prawa telekomunikacyjnego. Prawnicy ci są szczególnie silni w sprawach sądowych.”

Chambers Europe 2013

Polska, Telekomunikacja, Media i Technologie

„Andrzej Krasuski awansuje w tegorocznym rankingu dzięki wielu pochwałom klientów i innych prawników na rynku. Jeden z respondentów z zachwytem opisał go jako «pozytywnie nastawionego i otwartego» praktyka o wszechstronnej wiedzy.”

Chambers Europe 2013

Polska, Telekomunikacja, Media i Technologie

“Dr Andrzej Krasuski został wyróżniony w gronie najlepszych (Band 1) prawników specjalizujących się w zakresie prawa ochrony danych osobowych.”

Chambers Europe 2013

Polska, Ochrona Danych Osobowych

Zapraszamy do współpracy

error: Content is protected !!