Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Krasuski TEL-LEX

Wiedza . Doświadczenie . Pasja . Jasne zasady . Uznanie klientów
Nasza oferta

Nasze kompetencje

Nasza Kancelaria świadczy usługi doradztwa prawnego w następujących obszarach:
W

Komunikacja elektroniczna, media i nowe technologie

W

Ochrona danych osobowych

W

Zamówienia publiczne

W

Pozyskiwanie środków unijnych

W

Własność intelektualna, umowy IT i outsourcing

W

Prawo handlowe i prawo cywilne

W

Rozwiązywanie sporów

dr hab. Andrzej Krasuski, radca prawny

Międzynarodowe doświadczenie

 

 dr hab. Andrzej Krasuski, radca prawny

Nasi prawnicy zdobywali doświadczenie w międzynarodowych kancelariach prawnych, odgrywając kluczową rolę w projektach wymagających pionierskich i innowacyjnych rozwiązań.

Doświadczenie zdobyte podczas przeprowadzania tych projektów wyposażyło nasz zespół w umiejętności potrzebne do oferowania klientom nowatorskich usług prawnych w nowych i nierozpoznanych sytuacjach.

Liczne z precedensowych rozwiązań zastosowanych przez naszych prawników na stałe weszły do praktyki prawniczej lub ustawodawstwa polskiego.

Nasza oferta

Obsługa prawna przedsiębiorców

Oferta naszej Kancelarii obejmuje świadczenie usług doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorców w różnych dziedzinach prawa.

Szkolenia

Nasza Kancelaria oferuje szeroki zakres szkoleń obejmujący przede wszystkim przedmiot doradztwa prawnego w ramach poszczególnych praktyk Kancelarii.

Zapraszamy na konsultacje

Z uwagą wsłuchamy się w Państwa potrzeby i zaproponujemy optymalne dla Państwa rozwiązania prawne.

Referencje i Certyfikaty

Jesteśmy rekomendowani w międzynarodowych rankingach dla kancelarii prawnych, w tym Chambers Europe od 2008 r. na pozycjach wiodących w obszarze prawa telekomunikacyjnego, mediów, technologii i ochrony danych osobowych, w rankingu Best Lawyers w obszarze telekomunikacji, ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych oraz polskim rankingu Polityka Insight w obszarze ochrony danych osobowych.

Poniżej przedstawiamy wybrane referencje i wyróżnienia w zakresie prawa telekomunikacyjnego, mediów i nowych technologii oraz ochrony danych osobowych otrzymane przez prawników naszej Kancelarii.

“Ten uznany zespół jest wyróżniany za swoje doświadczenie w kwestiach regulacyjnych na rynku TMT, zwłaszcza  w sprawach dotyczących firm telekomunikacyjnych.

Respondenci mówią: «Ten zespół jest zawsze dostępny i posiada bardzo dużą wiedzę na temat prawa telekomunikacyjnego. Prawnicy ci są szczególnie silni w sprawach sądowych.”

Chambers Europe 2013

Polska, Telekomunikacja, Media i Technologie

„Andrzej Krasuski awansuje w tegorocznym rankingu dzięki wielu pochwałom klientów i innych prawników na rynku. Jeden z respondentów z zachwytem opisał go jako «pozytywnie nastawionego i otwartego» praktyka o wszechstronnej wiedzy.”

Chambers Europe 2013

Polska, Telekomunikacja, Media i Technologie

“Dr Andrzej Krasuski został wyróżniony w gronie najlepszych (Band 1) prawników specjalizujących się w zakresie prawa ochrony danych osobowych.”

Chambers Europe 2013

Polska, Ochrona Danych Osobowych

Aktualności

Zapraszamy do współpracy

error: Content is protected !!